Trener Rada Pribram zastąpił asystenta Tobias

W Pribram zakończył jazdy Petr Rada. Były trener reprezentacji nie zgodzić się na obniżkę płac mu przez jego słów przez prezydenta klubu Jaroslav Starka. Na ławce ostatnie zespołu tabele ligowe na wiosnę ratownictwa bojowego Rady zastąpił asystent Kamil Tobiasz, który czeka premierę w roli trenera w najwyższej klasie rozgrywkowej.

“Dziękujemy Piotrowi za pracę, nasz zespół wykonał. Wyjeżdżamy na dobrych warunkach. Piotr jest dobrym trenerem, który zasługuje na pewne warunki finansowe. Wydaliśmy kilka graczy i pojechaliśmy do trybu uśpienia, więc nastąpiło wypowiedzenie,” powiedział prezes Pribram Jaroslav Starka na stronie internetowej klubu.

Koniec szeregowy Pribram pierwsza poinformowała iSport.cz. “Oferta na obniżkę płac mi przez prezesa klubu Jaroslav Stark, nie mogłem zaakceptować”, powiedział serwer Rady sport.cz.

Pięćdziesiąt osiem trener na ławce Pribram nie trwała nawet pół roku. Zespół wziął ligę po czterech rundach pod koniec sierpnia po Martin Pulpit, ale dręczące team z ostatnią pozycję otrzymał. Środkowe Czechy początkowych sześciu porażek z rzędu skompensowania negatywnego rekordu Bohdaneč Spa w roku 1997. Ogólna Příbramští Skończyli upadek z równowagi dwóch zwycięstw, trzy remisy i jedenaście porażek i pierwsze miejsce nesestupové tracą sześć punktów. Ostatnie cztery rundy, ale stracił.

Kamil Tobiasz, syn byłego trenera Pribram Paul Tobias, który był z A-Team zwolniony w maju. W Pilźnie krótko wykonane asystenta Karel Krejčí jako trener, gdy był z młodzieżą i Pribram, Czech Budejovice.

“Kamil jest młodym trenerem, w którym wielkie nadzieje. Posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i doświadczenie trenera w lidze zostało odebrane jako bukmacher Unibet asystent. Zespół produkcyjny pozostaje Marcel Macha Tomáš Poštulka. Obecnie badamy zrelaksowany jako asystent trenera,” powiedział Stark.

Tobias trzydzieści osiem miała swoją premierę we wtorek przeciwko druholigovému Tabor w fazie przygotowawczej Tipsport League w Vyšehradě. “To wielkie wyzwanie dla mnie, będzie to pierwszy raz, że ja poprowadzę drużynę ligi. Z pana Jaroslava STARK, ustaliliśmy, że zrobimy wszystko, aby pozostać w konkursie.


Mam nadzieję, że uda nam się”, powiedział Tobias.