Takže moje dieťa musel trpieť a tak

Takže moje dieťa musel trpieť tak, že dcéra žila celý život vždy najskôr s nami, potom ja, snažím sa vysvetliť jej všetky svoje akcie, všetky jeho slová. To nie je len v jej prospech, ale najprv mi. Pretože, pronouncing svoje činy, svoje myšlienky, my sme revíziu ne. Uvedomiť si nové spôsoby, môžeme vidieť ich chyby a opraviť ich.

Teraz som tak urobiť, ak som sa mýlil. Ja len hovorím, “urobila som chybu. Robiť chyby, nie je hrozná, hrozná chyba nie rozpoznať. Som obyčajný človek, a ľudia robia chyby. Teraz som si myslíte, ako situáciu napraviť.”

Hovorím k dieťaťu, ako dospelý. Neviem, ako detinské dospelých vysvetliť veci, takže som ani snaží, myslieť a hovoriť.

Nazývať veci ich vlastné mená. Stalo nedávno tu je situácia. Manžel prišiel pre svoju dcéru do školy, ale nie je. Bežal cez chodby — nie dieťa. Spýtal sa učiteľ kde jej dcéra povedala: “niekto už vzal”.

A on sa stal hysterický. Zavolal ma na telefóne krik a nadávky. Potom sa nazýva starý otec so ženou, zistil, že vzali, ale samoľúbosť nemohol. Išiel do nich dieťa, kričal na jej dcéra celú cestu TAK, že ona má bolesti hlavy.

Prišiel som domov z práce, dieťa v slzy, otec nezastavil jej nepríjemná a kričí. V závere išiel dať auto, vzal som ju na posteľ a ona sa ma pýta: “Mama, prečo otec je tak zlé a zlé?”

Teraz, čo by ste povedali na dieťa? To je dôvod, prečo sa tak zlé? Kričí na?

Povedal som: “Otec, nie je zlé. Keď prišiel do školy a zistili, že neviete, bol na smrť vydesený. Myslel si, že asi najhoršie, že si ukradol. A kto vie, teraz, keď môžeme nájsť si niekedy. A otec ochorel, on nevie, ako Vyjadriť svoj smútok inak. Začne plakať, kričať, všetko, čo človek cíti, je na vine ostatných. To je všetko, pretože to nie je naučená na uvoľnenie emócií správne. On nie je na vine, my dad ospravedlňujem sa za to.

Ale sme v budúcnosti bude si myslieť, že ak sa dostanú do situácie, že nemôžete odpovedať správne. Nikto z tejto dobre sa stáva. Na prvý, otec sa bál, že je chorá a on sa cíti vinný, ale nevie, ako stále prosiť o odpustenie”.

Dcéra nemohla spať, keď sa jej manžel vrátil, ona sa ponáhľal, aby mu a začal hovoriť, že aj on pochopil, prečo otec bol kričať, že ona nebola mad na neho, a on miluje ho. Manžel stratil dar reči, bremeno viny klesol z neho, a aj on pokojne schopný vysvetliť jej, jeho reakcie sám.

Všetko sa začína seba, ak chceme porozumieť sami sebe, sme schopní to vysvetliť dieťaťu. Byť si vedomí sami seba, posúdiť sami. Pamätajte si svoj vzťah so svojimi rodičmi, analyzovať. Vaša hlava je vždy s vami, analyzovať a meditovať celý deň. Vždy je čas. Teraz som sa na rodičov v ich detstve, žili v ich blízkosti, ako text-book. Pamätám si ich správanie v rôznych situáciách, analyzovať ho opraviť sami, nie tak už s vaším dieťaťom.

A ak áno, potom sa vysvetliť, prečo som to urobil. Správne alebo nesprávne, vina dieťaťa, nie je v ňom. Ak nie je bremeno viny na dieťa, bez komplexov a zneužívania. On uvoľnene, a preto sa bude pohybovať cez život s istotou. To jej umožní dosiahnuť svoje ciele, byť šťastný. Namiesto skrýva v rohu, okolo najlepšie, pretože si myslí, že to nie je hoden dobré.

Detského nábytku si kúpiť v týchto obchodoch: Poľský obchod s pościel do łóżeczka a rovnaký obchod pre kielientów Slovensko – postel nábytok a Ceska Republika – kolébky pro miminka