Sergio Agüero: smrtelnější než i Lionel Messi a Cristiano Ronaldo?

Je Manchester City útočník opravdu tak dobrý? Jako útočník, to je docela možné je, protože jeho hattrick proti Bayern prokázána. Protože zatímco je pravda, že Němci měli nic jízdu na výsledek, a šel dolů na 10 mužů před poločasem, kontext hry bylo vše. City byly přehrál. Potřebovali vyhrát, sázky na Bet365 nebo z nich potřebovali vyhrát, a Agüero byl hráč, jediný hráč, který dělal to možné.

Měl tři šance na noc, a vzal všechny nemilosrdně.První z nich by mohl být trest, ale Agüero je tempo, sílu a cit pro šanci dal ho do polohy na skóre, což byl důvod, proč Mehdi Benatia správně zobrazeny červenou kartu přinášet jej dolů.

do konce roku, celá země byla na pochybách, že bude skórovat, když se poslední šance přišla do cesty. Čím větší je příležitost, tím důležitější je výsledek, tím více se hra zdá být uklouznutí nezadržitelně pryč, aniž by nějaký druh nadlidské zásahu, tím větší je pravděpodobnost, že se zdá, že Agüero zintenzivní ji poskytnout.

„ Tento rok Sergio bylo neuvěřitelné,“řekl jeho týmový kolega Samir Nasri. „Byl to stejný minulý rok, ale pak se dostal jeho zranění. V letošním roce to je instalatér.Když mu je jedno-on-one s brankářem nevidíte ho mine cíl.

„Ronaldo může být na jiné planetě, ale pro mě Sergio je tam s Messi a [Luis Suárez] , Vždycky dodává v těžké chvíli. Nemyslím si, že musím mluvit o jeho vystoupení, protože statistiky hovoří samy za sebe. Je to skvělý hráč. Když je na jeho den, kdy je nezastavitelný, a potřebovali jsme ho, aby se stát, že proti Bayern.“

Statistiky také ukazují, že Agüero může být město je nejcennější hráč. Yaya Touré je obecně považován za tep týmu, ale zdá se, že přímá souvislost mezi Agüero bodování a City úspěch.Agüero zaznamenal pět městských sedmi Champions League cílů v této sezoně a 17, téměř polovina, z jejich 38 ve všech soutěžích.

Navíc, pokaždé Agüero zaznamenal ve hře v této sezóně City mají buď wonů (sedm ) nebo tažené (čtyři).Ze sedmi hrách, kdy Agüero se hrál, ale nepodařilo skórovat, City ztratili pět, získal jeden a čerpaných jiný.

Ze tří útočníků ve službě na Etihad této sezoně Agüero sehrálo více her a další minut, než Edin Dzeko nebo Stevan Jovetic a proto zaznamenal více cílů, ačkoli jeho celkem 17 tak daleko více než ostatní dva dohromady.

Agüero přinesla více střel na cíl (38), než je buď Džeko ( osm) nebo Jovetic (devět), a v průměru se dal gól každých 74,8 minuty, který porovnává velmi příznivě s Dzeko je 243,8 a Jovetic je 222,3.Jen něco přes 30% Agüero se výstřely končí v zadní Sázení na Bet365 části sítě, zatímco další dva se může pochlubit pouze 14,8% a 12,5%, i když nemáte opravdu potřebují statistiky OPTA vám říct, že argentinský je smrtící před brankou.

Některé Agüero se záběry jsou spekulativní, chybí mu čas od času jako každý jiný člověk, ale pokud budete potřebovat za cíl zachránit svůj život a má jen brankáře porazit pak nemůže existovat mnoho jistější sázky ve světovém fotbalu.

bylo Manuel Pellegrini, který jako první navrhl, že jeho hráč má potenciál v této sezoně usadit vedle Messiho a Ronalda na vrcholu světového fotbalu, když manažer City zdála být nepatrně, když backtrackingu řekl po Bayernu hře, která Agüero by mohla být jednoduše nejlepší útočník na světě.Tam je malý rozdíl.

Ronaldo a Messi jsou oba hráči, kteří nemohou jen dosáhnout cílů, mohou změnit průběh hry tím, že dělají jiné věci než bodování. Facebook Twitter Pinterest Ronaldo a Messi získali mezi sebou šest ocenění Ballon d’Or. Foto: Jon Super / AP

Ronaldo může udělat blesk z poloviny line, například obsadit větší část obrany nechat prostor pro někoho jiného, ​​aby skóre. On může také testovat obranu s výstřely na branku od setů, často vedoucí k cvaknutí-gól pro družku-po polovině uložit nebo blok na linii.Kromě vlastního spolehlivého dokončení, Messi může přispět k křivolaké kličkuje, které se z obránců nečekanou přihrávku do prostoru nebo na cestu do oblasti, která se nevyskytuje nikomu jinému.

Agüero není úplně takový kompletní hráč, jeho silnou stránkou dává cíle, ale jako čistý útočník existuje jen málo lepší. Jeho hlavní soutěž v Anglii v okamžiku, kdy by mohl být Diego Costa, v Evropě Luis Suárez, přestože je opravdu na jeho vlastní jako fyzická osoba, a to jak smrtící finišer, chytrý intrikán a geniální improvizátor.

Ale ani Costa ani Suárez je fyzicky silný jako Agüero, jak atleticky svalnatý, jak těžké srazit míč.Unstoppable je přesně to správné slovo, protože i když to není žádným tajemstvím, co Agüero se bude snažit udělat pro obranu, předcházet mu dělá to může být blízko nemožné. Určitě si zaslouží být ohodnocen ve společnosti Costa a Suárez, ale dohání Messi a Ronaldo může trvat trochu více času.

V neposlední řadě proto, že oba tyto hráčů (a vlastně i další dva) vzít Champions League fotbal a závodění pro domácí vyznamenání za samozřejmost. Manchester City nejsou zcela v této fázi dosud.Jsou zlepšuje, díky v žádné malé roli k Agüero, ale pokud je to pravda, že největší hry vyvedu to nejlepší z největších hráčů, bude město nebude figurovat v co nejvíce z nich, pokud zbytek družstva může najít cestu tak, aby odpovídala standardu své vedoucí zapisovatele.

To může být jediným vysvětlením pro Agüero nepřítomnosti z 40-man užšího UEFA nedávno ohlášené pro tým roku. Existuje zdaleka 40 lepších hráčů než Agüero v Evropě, a tam nemusí být žádné smrtelnější útočníci.

Bet365-Více informací