Podobne vlak dieťa

Chuť podania, uhádli ste, môžete tiež vyvinuli v procese varenia. V prvej fáze, len nech vaša dcéra skúste, ako mnoho rôznych potravín a opísať chuť. Napríklad: “Apple kyslé, sladké, citrón je kyslé, sladké banán, atď.” Keď dcéra by sa stal skutočným ochutnávky bude komplikovať svoju prácu a hrať sa s ňou v vzrušujúce hra: jeden hráč zavrie oči, a iný stavia v jeho úst kus niečoho, napríklad mrkva. Úlohou je predpovedať, chuťových vnemov výrobku.

Podobne, vlak vaše dieťa je schopnosť rozlišovať medzi produktov na vôňa: po prvé, dať svoje dieťa, aby sa oboznámili s vône rôznych produktov, potom myslím, vôňa výrobku.

Mimochodom, v priebehu hry ochutnávka, vaša dcéra je pravdepodobné, že vyskúšajte tieto potraviny by ste za normálnych okolností nie jesť. Tak moja dcéra vstúpil do stravy, brokolica, karfiol, cesnak, cibuľa, citrón, zázvor, morských rias.

Ak zhrnieme všetky vedomosti o produktoch, v zložitých hádať hry: “Kolo, zelená, kyslé, sladké, čo je to?” (Apple). Táto hra sa (www.banaby.pl) bude systematizovať poznatky a prispievať k práci na aktívnej a pasívnej slovnej zásoby dieťaťa. Týmto spôsobom budete môcť vytvoriť bohaté lexikálnej prínos pre rozvoj vášho dieťaťa: rôzne príchute (sladké, cloying, sladko-kyslú, horkú, sťahujúci); farba (zelená, červená, fialová, smotana, červená repa); pachy (pikantné, horké, sladké, aromatické). Ako naučiť dieťa hovoriť, čítať

Ako naučiť dieťa gotovitch otvára široké možnosti pre rozvoj jemnej motoriky dieťaťa: sculpt koláče a knedle, ozdobíme farebnou (http://www.banaby.sk) polevou koláče a torty, hodiť jačmeň, štipka soli v potravinách.

Teraz by som chcel poukázať na niektoré osobné vlastnosti, ktoré sú tvorené dieťa v proces varenia. Myslím, že každý sa môže jasne vidieť, že táto činnosť je práca. Tak, vytrvalosť, zodpovednosť, zameranie na vysoko kvalitné výsledky, presnosť, schopnosť slúžiť sám, a iné bez povšimnutia, sa stali neodmysliteľnou osobné vlastnosti vášho dieťaťa. Na túto tému odporúčam prečítať si článok “Vzdelávanie detí predškolského veku. Lekcie nezávislosti”.
(www.banaby.cz)
Pekný bonus je tiež schopnosť používať domáce spotrebiče podľa dohody. Každá matka ocenia možnosť nerušene pozorovať, ako dieťa s mikrovlnnou rúrou, alebo mixér, namiesto uloženia šikovný techniku pred zomrela.

Nakoniec vám poviem, čo presne a v akom veku sa môže dievča urobiť v kuchyni. Opäť, že dať dieťa potrebuje tabuľky alebo plastový nôž. Obyčajný kuchynský nôž som dala moja dcéra mala iba tri roky, uistite sa, že ona môže urobiť, aby sa s ňou vyrovnať.