Nyní budu dále

Místě v konkurenci 36 závodnic. Dvaadvacetiletá bodů si v sobotu odkrútila premiéru pod pěti olympijskými kruhy. Ve svém sportovním odvětví se stala vůbec první Slovenkou na ZOH.


Potřebovala extrémně fortuna sázky online štěstí “Musím říct, že sama jsem nevěřila, že se sem alespoň dostanu. Jsem šťastná, že jsem se kvalifikovala. Od začátku jsem věděla, že pokud se na mou stranu nepřikloní extrémní štěstí, tak se mi nepodaří postoupit dále.

Reálné vím , jak jezdím já a jako jiné ženy, “řekla po své soutěži Tatiana bodů. Ve své druhé rozjezdu obsadila časem 2: 31,788 pátou pozici, ze šesti závodnic postoupili do dalších bojů první tři. Rozjezdu vyhrála favorizovaná Italka Arianna fontánových, která nakonec získala bronz. Rodačka z Levoče bodů, které působí v klubu ŠK STEZA Spišská Nová Ves, před startem věděla, že ve své rozjezdu nebude první. “Byly tam ženy, které v této disciplíně dominují na závodech. Mým vítězstvím byl už postup na olympiádu,” pokračovala mladá sportovkyně. Bude bojovat o další hry V Soči se představila v disciplíně, kterou nemá až tak ráda.

“Chtěla jsem sem jít na tisícovce, ale na té trati se mi v této sezoně nedařilo. Sama nevím, proč to tak je. Nyní budu dále trénovat, snažit se fortuna vstupní bonus a bojovat o to, fortuna sázky live abych postoupila na další hry. Před olympijskou premiérou jsem nebyla nervózní. Mnohem více jsem se bála a byla vystresovaná na kvalifikaci. Teď to už bylo fajn a snažila jsem si to užít, “poznamenala Tatiana bodů.

“Tady v Soči je v hale velmi teplo a u nás v Spišské Nové Vsi máme velkou zimu. Těžko se mi jezdilo, nohy ma více bolely a v bruslích otékaly. ” Přečtěte si také: short track žen vyhrála Jang Čou, bodové nepostoupila do semifináleTomáš Kopecký je po zákroku Sabahudina Kovacevic zraněn. Kopecký nevylučuje svůj start proti Rusku, rozhodně se ráno. Otřesený Tomáš Kopecký na střídačce. Foto: TASR / AP Soči.