NRL blok John Hopoate ťah do koučovania na Manly – Správa

John Hopoate nebude vracať k rugby liga ako SG lopta tréner mužný budúci rok s tým, že NRL údajne zákaz pohybu.

Manly sporne oznámil bývalý zlé chlapca ako tréner svojho pod- 18. strana v októbri, avšak správcovi hra je to nedovolí podľa Fairfax Media.

Hopoate, ktorého 45 týždňov suspenzie je najviac v histórii NRL, je povedal, aby bol spustošený rozhodnutie. “On bol súdený za to, čo sa stalo pred 14 alebo 15 rokmi,” zdroj blízky Hopoate said.Thomas Burgess: Necítim zatienené Sam alebo inými bratmi Celý článok

“V právnom systéme nemôžete byť uväznený za ten istý trestný čin dvakrát, ale to sa zdá byť to, čo sa deje s Johnom.On slúžil jeho času incidentov naozaj vyjadruje svoju nespokojnosť, ale on bol potrestaný za ne. Je to jednoducho nie je fér. “

Hopoate je NRL kariéra bola plná drámy.Týchto 41-ročný, ktoré bolo prerušené po dobu 12 týždňov v roku 2001, keď sa zistilo, že držať sa jeho prst nahor traja hráči zadky, zatiaľ čo u vesty tigre.

Jeho kariéra konečne prišla do konca roku 2005, keď mu bol vyhodený do mora Eagles potom, čo bol pozastavený po dobu 17 týždňov, vzhľadom k extrémne nebezpečné vysoké riešiť na Cronulla je Keith Galloway.

tiež priznal k napadnutiu človeka mimo rámca Kings Cross nočnom klube v roku 2010, kedy mu pracoval ako zodpovedný servera alkoholu.

Začiatkom tohto týždňa, nový Sea Eagles tréner Trent Barrett bránil rozhodnutie klubu ho oznámiť ako poradca. “On má veľa čo ponúknuť ako tréner; Nie je veľa ľudí pravdepodobne poznať skutočnú John Hopoate, “povedal AAP.

” Je to veľmi štedrý človek, je to veľmi čestný človek a ja viem, že robí skvelú prácu s týmito deťmi.Ľudia, ktorí majú tieto [] zlé názory na neho asi neviete, veľa o ňom.

“Všetci robia chyby a,Hoppa’vždy zdvihol ruky na to. Tam nie je problém. “