Naučiť každodennej rutiny Sledovať správanie dieťaťa

1) Naučiť sa poradie deň Pozorovať správanie dieťaťa: kedy, koľkokrát a ako sa ide do wc (môžete dokonca vytvoriť zoznam-mode).

2) Riešiť tajné signály Dokonca aj deti majú svoje návyky – napríklad zmraziť na mieste, keď močového mechúra vyprázdni. Alebo, naopak, začína červenať, nohavice a fidget počas defekácie.

3) Prvé zasadnutie Vybrať farebné, krásne a čo je najdôležitejšie – pohodlné banku. Nechať dieťa sedieť na to, vysvetliť, že “pisi-kaki” teraz musíme robiť tu, a nie v plienky a zavolať rodičov.

4) Prvé pokusy o Poznamenať, “tajný signál” (najlepšie začať s stonanie – dlhšie mocheispuskaniya a viac pravdepodobné, že chytiť) – mať dieťa sedieť na nočník a uistite sa, že nie je prázdne.

5) Stratégie – výsledok!

Ak na prvý neuspejete – povzbudzovať dieťa na ďalšie pokusy. Napríklad, prísť s príbeh o tom, ako naštvaná banku, nie prijatí Mäsu/Petit “prekvapenie”.

Mimochodom, niektoré hrnce sú navrhnuté s ohľadom na motivačné vlastnosti. Napríklad mark Fisher v sérii “nauč ma” ponúka hudobné hrnce “chváľte ma”, “ružová Royal bank, Kráľovská modrá nočník” hračku, kópiu malú misku, ktorá bude reprezentovať potlesk a zvuk každý úspešný pokus o dieťa vyplniť ho. Ale mnohí pediatri proti hudobné motívy – povedať, odviesť pozornosť od hlavného úlohy a zase proces do hry. Takže požiadať jeho poradenstva pre deti po 1,5 roka, pravidelne výmena možnosť tichý.

Čo nerobiť:
– Vine dieťa za neúspešný pokus. Nefunguje? Dobre, dobre – budeme čakať nabudúce. Ale na chválu, na bozk a pohladenie na hlavu pre každý, aj najmenší úspech je potrebné!
– Nechajte to na dlhý čas sedí na banku. Žiadny výsledok pre 5-7 minút sedadlá – takže pokus zlyhal, a na “trón” môžete odísť. Inak, pripravte sa na durovernum prekvapení, podlahy, hračky a detská.
– Odnášať jeho hračky, kreslené, hrať zobraziť, len ak sa dieťa sedel na nočník dlhšie. Dieťa sa zabudnúť, prečo on je tu a vyučovanie chvíľu sa stratia.
– Bez stresu! “Aby ich prípad” – si potrebujú oddýchnuť, takže priestor nie je žiaduce prítomnosti cudzích ľudí, emocionálne telefonických rozhovorov atď.
– Rozvíjať podmienené reflexy. Zástancovia skoro Datovania banku, uisťujem vás, že v 9-10 mesiacov dieťa platí aj pre veľké prísne po príkaz “-” a vyprázdnenie močového mechúra po opakovaných “pee-pee”. Zhruba povedané, princíp “Pavlov psov”: keď rodičia patrí sluchové podnety dieťaťa reflex, pred ktoré sa čoskoro začnú nepokoje. Aj keď sa snažíte povedať s dieťaťom v “jeho jazyk” – snažte sa premeniť zvyk.

Nakoniec, ak napriek všetky svoje triky, dieťa pokračuje shirk “zasadiť” zodpovednosť – nebojte sa. Po 3 rokoch v plienkach byť len v ojedinelých prípadoch. Preto, vaše “finest hour”!
Tiež odporúčame: Zariadenia pre detskú izbu Banaby.sk