Kombinezon transformator

Wybór górnej odzieży zimowej dla dzieci nie ogranicza się tylko gruby koc dla niemowląt i z dla przedszkolaka. W tej chwili istnieje wiele rodzajów kopert i kombinezonów, , itp. Jak wybrać ten zimowy kombinezon, który zajmie malucha, w którym będzie mu ciepło i wygodnie?
Koperta-koc i koperta-worek

Koperta worek

Ten zimowy kombinezon można nazwać zaawansowanym widokiem koce, w które małego dziecka zimą. Istnieją trzy rodzaje zimowych kopert: koperta z uchwytami, koperta-torby i koperty-transformator. Koperta-torba jest bardzo wygodne do chodzenia zimą z dziećmi od urodzenia do sześciu miesięcy. Taka koperta, ma zwykle dwie węża zapięcie z prawej i lewej strony, co pozwala łatwo umieścić nawet śpiącego malucha i zawinąć. W tym “worku” dziecku będzie ciepło i w rączki i nóżki. Ale ten rodzaj koperty ogranicza ruchów dziecka.
Koperta z uchwytami

Koperta z uchwytami bardziej wygodne dla dzieci w wieku od trzech miesięcy do dziewięciu miesięcy lub dla bardzo ruchliwych dzieci, które odczuwają dyskomfort podczas ograniczonej sprawności ruchowej rąk.
-transformator

Kombinezon transformator

-transformator istotne dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy do roku. Czyli dla tych dzieci, które na początku zimnej pory roku jeszcze śpi w kołysce, a na wiosnę zaczynają chodzić na spacer. -transformator ma cztery zamki: dwie po bokach i dwie na środku koperty, z przodu i z tyłu. W ten sposób, w razie potrzeby, tylko zmieniając kolejność zapinania zamków, koperta-worek zamienia się w zwykły zimowy kombinezon dla dzieci do roku. Zazwyczaj kombinezon-transformator ma w zestawie i botki, które można nosić zamiast butów. I rękawice i botki zapinają pasów. do za pomocą przycisków lub guzikami.
zimowy kombinezon

Taki kombinezon będzie wygodne dla dzieci od roku. To właśnie w tym okresie dzieci zaczynają się poruszać, dlatego bardzo ważne jest, aby odzież zimowa nie przeszkadzała im poznawać świat. W kombinezonie małe dziecko może swobodnie się schylać, kucać, spadają w śnieg, a mama nie będzie się martwić, że i gdzieś “cios”. Zazwyczaj, w zimowych kombinezonach rękawy i nogawki mają specjalne rezinochki, które pozwalają zamocować kombinezon na wierzchu buta tak, aby nie wchodziłam przy wsiadaniu do wózka lub aktywnego ruchu. Taki kombinezon łatwo ubrać na malucha, bez obciążania go długim procesem ubieranie.
Sponsor: najtańsze meble dla dzieci Banaby.pl