Hrubé jediným v Obuvi

Tiež odporúčame: detské matrace

Po prvé, v zime studené nohy, ktoré, ako viete, vždy je potrebné, aby vaše nohy v suchu a teple. Chlad spomaľuje krvný obeh a zlý krvný ohrieva nohy, a studené nohy môžu ohroziť rôznych nepríjemných chorôb. Obuv s tenkou podrážkou, dokonca aj vtedy, ak je vo vnútri teplé kožušiny, nebude môcť zohriať v chlade.

Je dôležité, aby topánky boli netesné, a nie v úzkom. Ak topánky kompresia nohu, poruchy obehu, okrem miesto forme vzduchový vankúš, ktorý by mal obsahovať tepla.

Pre zimné prechádzky najlepšie hodí obuv-prešívaná s hrúbkou traktor jediným (teplý a klzkom teréne), ako aj topánky. Okrem toho si môžete kúpiť termostyle. A v chladných stále môžete izolovať dieťa nohy vlnené ponožky.

Rukavice a klobúk musí byť!

Ruky deti okamžite zmraziť. Lepšie si kúpiť akékoľvek rukavice, v ktorých prsty sú spolu. V chladnom počasí rukavice pre 5 prst voľné rukavice, kde sa prsty podiel tepla s ostatnými. Mali by ste tiež mať náhradnú nepremokavé rukavice, v prípade, že sa dieťa bude hrať so snehom. Spp musí uzavrieť uši, ktoré ich chránia pred silným vetrom.

Dať spať novorodenca nie je ľahká úloha. Pretože chcete, aby sa dieťa nielen splnené, ale aj dobre spať na radosť a v záujme mieru ich mladých rodičov. Ako to dosiahnuť, budú popísané v tomto článku!

Skúmanie tému detí sen, som sa zúčastnil niekoľkých prednášok odborníkov v popredných klinikách. Tu je to, čo odborníci.

Spánok pre novorodencov je jednou zo základných potrieb. To je na rovnakej úrovni s potravinami, moja matka je teplo a starostlivosť. A súhlasíte s tým, že matka, ak dobrého nočného spánku môže dať moju rodinu oveľa viac TLC.

To všetko znie pekne, ale v skutočnosti deje, ako je tento: prejsť na tretí deň, mama je už bije oči a zjemňujú ich kolená od únavy, a misie “na utíšenie dieťaťa”, zdá sa, len superwoman.

Prečo sú deti tak zlý spánok alebo bez spánku?

Dôvody, pre poruchy spánku môže byť niekoľko:

Fyziologické: napríklad, keď dieťa je colicky alebo on kousací
Dôležité etapy vývoja: keď dieťa je pripravený ísť, alebo hovoriť, a je prechodné obdobie.
Žiadne zjavné choroba alebo bolesť: napríklad, ICP – intrakraniálna tlak.

Predpokladajme, že všetky vyššie je vylúčené, a dieťa je výstredná, nechce spať a nie vám. Zaspí ráno, prebudenie v popoludňajších hodinách a znova pešo cez noc. Tu, podľa môjho názoru, je potrebné pripomenúť, že deti, ktoré sú hosťom v našom živote. A hostia sa musia prispôsobiť, aby hostiteľ režime. Preto majú plné právo naučiť dieťa, aby sa takýto režim, ktorý vám vyhovuje a už bol prijatý v rodine.

Samozrejme, bude to trvať nejaký čas a úsilie, ale je to reálne. Preto vám ponúkame výber osvedčených spôsobov, ako dať batoľa spať a zvykať ho na určitý režim.
Autor: 3d tapety