Diéta pre pálenie záhy – ako sa zbaviť pálenie záhy s potravinami

Dôvody, ktoré môže spôsobiť pálenie záhy môže byť mnoho. Jedným z najčastejších je jedlo. Niektoré potraviny, ako aj niektoré funkcie jej spotreby, to môže spôsobiť bolestivé útok. No, ak sa tieto potraviny jesť pravidelne, pálenie záhy môže byť stálym spoločníkom človeka.

Samozrejme, ak sa chcete zbaviť pálenie záhy môže byť s liekmi alebo pravidelné sódy. Ale tento spôsob riešenia je dobré iba v prípadoch, kde sa vyskytujú veľmi zriedkavo. Ak rovnaký problém sa vyskytuje veľmi často, a to najmä má chronický charakter a mali by byť riešené úplne inak. Pretože zneužívanie drog a dokonca aj neškodné sóda môže viesť k veľmi nepríjemné následky. Okrem časté pálenie záhy je často príznakom vážneho ochorenia, a sama o sebe, to môže priniesť veľa škody telo, preto nie je možné ho ignorovať.

Bojovať pálenie záhy na prvom mieste, budete musieť navštíviť lekára, a zmeniť svoj jedálniček. Lekár pomôže vylúčiť alebo identifikáciu možných chorôb a, ak je to potrebné, predpíše vhodnú liečbu. Strava na pálenie záhy pomôžu znížiť počet útokov, znížiť ich intenzitu, a nakoniec všetky z nich prinesie.
Čo je to pálenie záhy a prečo k nej dochádza

príčiny enjoyement od žalúdka oddeľuje svalovej krúžok nazýva zvierača. Keď je to potrebné, prechádza jedlo do žalúdka a potom zavrie pevne, ochrana pažeráka z kontaktu s kyslý obsah žalúdka k dispozícii pre trávenie. V uzavretom stave zvierača je, ale, že je to ideálne. Z rôznych dôvodov to môže byť oslabený alebo môžu zlyhať – to nie je skryté, po prijatí potravy. Výsledok tráviacej kyseliny škvrny von a napáliť ponuky pažeráka sliznice, a tým viac, čím viac sa bude diať.

Stálu expozíciu k kyseliny do pažeráka vedie k vzhľadu, na stenách jazvy, ktoré môžu neskôr spôsobovať rôzne choroby tráviaceho traktu, a niekedy dokonca aj rakoviny pažeráka.
Hodnota stravy s pálenie záhy

Aby sa zabránilo pálenie záhy potrebujete vyriešiť dve hlavné úlohy – znížiť množstvo kyseliny vznikajúce pri spracovaní potravín a eliminovať okolnosti, ktoré prispievajú k poruche zvierača. To je dobrý rukoväť špeciálna diéta a diéta.
Ako sa zbaviť pálenie záhy s diétou

Niektoré potraviny môžu vyvolať pálenie záhy. Niektoré z nich spôsobujú zvýšenú produkciu žalúdočnej kyseliny, iné vyvolávajú uvoľnenie z pažerákový zvierač. Jedlo pálenie záhy úplne eliminuje tieto potraviny. Spolu s týmto, v strave sú potraviny, ktoré znižujú množstvo kyseliny. Základom jedla je “bezpečné” jedlo, ktoré nie je schopný spôsobiť pálenie záhy.

K dnešnému dňu, vlastnosti väčšiny potravín a ich účinky na telo boli študované. Na základe tohto, môžete ľahko zostaviť zoznam odporúčaných a zakázaných potravín.
Potraviny, ktoré spôsobujú pálenie záhy:

Príliš slané a kyslé potraviny.
Mlieko a mliečne výrobky. Napriek veľkej výhody yogurts, kefirs, mlieko a iné mliečne výrobky, oni stále majú dať. Takéto produkty prispievajú k zvýšeniu rozvoj žalúdočnej kyseliny. S výnimkou toho, že môžu byť sušené odtučnené alebo nízkotučné mlieko. Ale nemali by byť týrané, lepšie ho pridať do čaju alebo iných pokrmov. Mimochodom, tento zákaz sa vzťahuje na zmrzlinu.
Alkohol. Je to jeden z mála produktov, vstrebáva priamo do žalúdka. Oslabuje zvierač svalov, spôsobuje zvýšenú tvorbu kyseliny chlorovodíkovej a zraní sliznicu žalúdka. Zvlášť nebezpečné v tomto zmysle je šampanského a vína.

Odporúčame: přípravky na hubnutí a bočné werjsa slovenský – pozri odkaz