Co czeka na “Leicester” w najbliższych tygodniach?

Gra pokazała, że na skrzydle obrony holender wygląda o wiele lepiej, niż w centrum. W grze przeciwko wymiarowych napastników Daley brakuje mocy fizycznej, podczas gdy na krawędzi może pokazać swoje najlepsze cechy – szybkość, świetny pas. Choć w ubiegłym spotkaniu wiaty na Ibrahimovicia i nie doprowadziły do zagrożenia u bram “Leicester”, Daley udało się dwoma biegami – to właśnie on wykonywał podawania z kąta przed piłkami i .

Zespół Ranieri za dopiero niedawno zapoczątkowany mistrzostwa zdążyła już wytrzymać tyle samo porażek, ile za cały ubiegły sezon (3). Problemy w strefie podporowej, które nieuchronnie pojawiają się po sprzedaży Bart, obnażają powolność środkowych obrońców, niż z przyjemnością korzystają z napastnicy rywali “Leicester”. Po pierwszym nieudanego piłki mistrzowie Anglii byli zmuszeni ujawnione, pozostawiając za plecami temat strefy. “Manchester” na tej cieszył się z trudem, ale to raczej mówi o pozycyjnej gry , niż o dobrych działaniach obrońców “Leicester”.

“Lisy” stracili cztery gole z Liverpoolu”, “ŚREDNIA” i “Chelsea” (w grze o Puchar ligi). Problemy w obronie – jest oczywiste. Być może wielu z nich zrobią po powrocie do służby Mendy, który latem został powołany sprawnie wymienić Bart. Nowy francuz zespołu Ranieri już w pierwszej grze za nowy klub otrzymał uszkodzenie, i ze szpitala wyjdzie tylko na drugi dzień. Oczywiście, Mandi – gracz trochę innej formacji stosunkowo Bart, ale ze składu musi wyprzeć.

Zdając sobie sprawę z daremności meczu z manchesterem UNITED, Ranieri już w przerwie zdjął z gry i Mareza. Liderzy “Leicester” otrzymali niezaplanowany urlop przed meczem Ligi mistrzów przeciwko fc Porto. Portugalczycy w pierwszej rundzie niespodziewanie remis z “Kopenhaga” w domu, więc “smoki” przyjadą na Mglisty Albion tylko po zwycięstwo. Dla “Leicester”, biorąc pod uwagę wysokie zwycięstwo nad “Brugia”, decydujące będą mecze trzeciej i czwartej kolejki przeciwko duńczyków.

W Angielskiej Premier league “Leicester”, jak się wydaje, nie ma co liczyć nawet na miejsce w Lidze Europy. Latem “lisy” umocnili i atakuje linię, ale i w środku pola i w obronie jakościowych graczy wyraźnie brakuje. Nawet jeśli zostaną zakupione w zimie, zbyt wiele będzie brakowało w pierwszej połowie sezonu. Ponadto, w tym sezonie znacznie lepiej wyglądają nie tylko wieloletnie liderzy mistrzostw (w pierwszej kolejności Man City”, a także “Chelsea”, “Man United”), ale i zeszłoroczne środek chłopów (Everton).

Polecemy strony naszych sponsorów: zakłady bukmacherskie Betfair – więcej informacji, bukmachera Betway – opinia i recenzja oraz zdecydowanie bukmachera William Hill – czytaj więcej – najpopularniejszy szczególnie w Wielkiej Brytanii